Om NordicScreen

Holdet bag NordicScreen

Vi siger det gerne højt: vi elsker at lave intelligente skærmløsninger der øger værdien af det du gør. Vi har mere en 10 års erfaring med komplexe software/hardware løsninger og vi elsker at gøre kunder glade. Når man starter på et projekt, stort som småt, gør vi alt hvad vi kan for at sætte os ind i hvad det er der skal til for at DU får den bedste løsning tilgængelig – det ligger i vores DNA.

Nogle gange ender det med at blive en helhedsløsning som kunden ikke regnede med kunne lade sig gøre, andre gang er det en stor løsning som ender med at blive enkel og ligetil da det gav mest mening. Vi har afdelinger i Hjørring, Randers, Århus og København og har leveret løsninger til hele Danmark, syd Sverige og Grønland. Kontakt os endelig hvis du vil have besøg så vi kan hjælpe dig med en intelligent skærmløsning

Peter Adamsen - NordicScreen

Peter Adamsen

Business Manager
E-mail peter@nordicscreen.dk
Tlf.: +45 20 18 68 30

Sofie Holbech - NordicScreen

Sofie Holbech

Support & Social Media
E-mail sofie@nordicscreen.dk

Rune Breinholt Andersen - NordicScreen

Rune Breinholt

Marketing Manager
E-mail rune@nordicscreen.dk

Thomas Williams - NordicScreen

Thomas Williams

Senior Developer

Dan Lund

Dan Lund

CTO

Allan Strand - NordicScreen

Allan Strand

Partner
E-mail allan@nordicscreen.dk

Brian Madsen - NordicScreen

Brian Madsen

Partner
E-mail brian@nordicscreen.dk

Ronnie Bach - NordicScreen

Ronnie Bach

Partner
E-mail ronnie@nordicscreen.dk

Referencer

Forhandlere

LCD Media logo
i-Charge logo

Profox logo

Proshop Europe logo

Itino logo

Provira logo
Johnsen logo
Cipex logo
Logo NordicScreen hvid og grøn

Normansvej 1, 8920 Randers NV
E-mail:
info@nordicscreen.dk   •   Tlf.: 71 92 62 22

Job        Cookie- og persondatapolitik     Indsend forslag   •   Infoskærm priser   •   Pyloner